Kontakt

Druk na żądanie,
produkcja cyfrowa

Jackowskiego 9

60-508 Poznań

tel. 61 666 0 401

e-mail: zamowienia@ondre.pl

Biuro obsługi klienta

Rynek Śródecki 4

61-126 Poznań

Produkcja wielkoformatowa,
Oklejanie pojazdów

Rynek Śródecki 4

61-126 Poznań

PUNKT DRUKU NA ŻĄDANIE

BIURO

PRODUKCJA

Skontaktuj się z nami

Dział Handlowy

Emilia Ratajczak

Account Manager

tel. +48 662 714 408

e-mail: emilia@ondre.pl

Helena Rachwał

Account Specialist

tel. +720 878 898

e-mail: helena@ondre.pl

Michalina Kowala

Account Specialist

tel. +668 852 376

e-mail: michalina@ondre.pl

Borys Pacanowski

Managing Director

tel. +48  696 486 229

e-mail: borys@ondre.pl

Produkcja

Druk cyfrowy

tel. +48 61 666 0401

Druk wielkoformatowy

kontakt poprzez opiekuna handlowego

Druk offsetowy

kontakt poprzez opiekuna handlowego

Księgowość

Marta Wesołek

e-mail: marta@ondre.pl

tel. +48 696 951 339

Logistyka

Adam Smoczyk

Logistics manager

tel. +48 725 227 232

e-mail: adam.smoczyk@ondre.pl

Krzysztof Kuźniak

Delivery Driver

e-mail: krzysztof@ondre.pl

Zarząd

ONDRE

Rynek Śródecki 4

61-126 Poznań

e-mail: zarzad@ondre.pl

Dane rejestrowe

ONDRE Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Jackowskiego 22

60-511 Poznań

NIP 7811952034

Zapisz się do newslettera




Nasza strona www używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Polityka prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close